Seo Hizmeti Fiyatları 1000 – 4500 Aylık / Tek Sefer

Son güncel 2022 yılı fiyatları; SEO hizmeti fiyatları tek seferlik veya sürekli olan ikiye ayrılır. Fiyat belirleme için öncelikle ihtiyacınız belirlenir. Web siteniz var ama SEO çalışması hiç yapılmamış veya kurulum aşamasında SEO kurallarına dikkat edilmemişse öncelikle tasarımın SEO uyumlu hale getirilmesi gerekiyor.

Örnek olarak eğer bir e Ticaret siteniz varsa sürekli Seo hizmeti almanız gerekebilir. Şimdi bunların ayrıntısını öğreneceğiz;

SEO Fiyatı Nasıl Belirlenir

Web sitenizin otoritesi kontrol edilir. 

  • Sektör
  • Web sitesi altyapısı
  • Domain yaşı
  • Sitenin spam skoru
  • Rakip analizi
  • İstenilen anahtar kelimeler

Bu maddelere göre analiz yapılır. Eğer sizin ihtiyacınız olan tek seferlik SEO yani sadece web sitesinin SEO uyumlu hale getirilmesi ve buna göre öneriler sunulması hizmeti tek seferlik SEO’dur. Örnek olarak az rekabeti olan bir sektöre hizmet veriyorsanız tek seferlik SEO sizin için yeterli olabilir.

Sürekli Seo Çalışması

SEO tek seferlik yapıldığında sadece web sitenizin Seo uyumlu hale getirilir. Rekabet yüksek bir sektör için önerilen aylık SEO çalışmasıdır. Bu aylık belirlenen miktara göre ödeme yapılarak sürekli siteyi desteklemek demektir. Backlinkler, iç SEO , web site optimizasyonu hatta sunucu optimizasyonu da sürekli kontrol edilir. rakiplerinizden sadece bir kaç ay değil hep önde olabilirsiniz.

2022 Seo Fiyatları

Başlangıç Paketi

1000 TL

Tek seferlik Seo. Web sitenizin tüm Seo ayarları yapılarak Seo uyumlu olmayan bölümler düzenlenir. Web sitesinin hızından görsellere kadar bir çok ayar yapılarak raporla beraber teslim edilir

Orta Düzey

Aylık 2000

Rakipleriniz ve anahtar kelimelerinize göre değişen bu miktar aylık düzenli çalışma ile devam ederek ücretlendirilir.

Süper Paket

 Aylık 6000 TL

 

administrator

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.