SEO Analiz Google Sıralama Yarışması Nedir ?

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması

Yarışmada seo uzmanları ve web tasarımcılar bulunuyor. SEO başlıkları, web sitelerini optimize gibi kriterleri göz önüne alarak ilk sıraya yerleşen kişi birinci olacakYarışma Koşulları Nedir ?
Alan adının satın alma süresi gibi bir çok kriter mevcut.
Yarışma detayları discord grubunda duyuruldu.Bu kelimede en üste çıkan dışında yarışmada 2.3.4. ve 5. kişilerde seçilecek.Tüm yarışma boyunca iletişim facebook grubundan ve dicord seo analiz grubundan takip edilecek.SEO Analiz Google Sıralama Yarışması

SEO Analiz Kimdir ?

SEO Analiz seo uzmanlarının olduğu Facebook grubudur. SEO alanının dışında web tasarım, yazılım veya grafik konularında da paylaşımlar-yardımlaşmalar yapılır.
Bazı hosting firmalarının SEO Analiz grubunda olduğu da bilinir. Kısaca yöneticileri moradam olan facebook grubu diyebiliriz.

 

SEO Analiz Yarışması Nedir ?

Bir yarışma düzenleniyor. Yarışmanın detayları grubun içinde veriliyor. Bu detayların önemli olanları anahtar kelimeler. SEO Yarışması 2022 de düzenlenen ve belirlenen anahtar kelimesi SEO Analiz Google Sıralama Yarışması‘dır.

 

Yarışmanın Hediyeleri Nedir ?

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ 10000 TL para ödülü Özel Şampiyonluk Kupası 1.’lik Madalyası & 6 adet (com-net-org) domain. 1 yıllık sınırsız linux hosting 1 adet SEO kitabı.

 

İKİNCİLİK ÖDÜLÜ 3000TL para ödülü 2 adet domain (com-net-org) 2.’lik Madalyası 1 yıllık sınırsız hosting 1 adet SEO kitabı.

 

ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ 300 TL para ödülü 1 adet domain (com-net-org) 3.’lük Madalyası 1 yıllık sınırsız hosting 1 adet SEO kitabı

 

DÖRDÜNCÜ VE BEŞİNCİLİK ÖDÜLÜ 100TL para ödülü 1 yıllık sınırsız hosting SEO Kitabı.

 

SEO Analiz Yarışması Ne Zaman Açıklanacak ?
Yarışma başladı ve üyeler sürekli çalışma içerisindeler. Yarışma son güne kadar devam edecek ve son günü açıklanacak. Burada önemli olan bazı web siteleri mobil görünümde bazıları ise masaüstü görünümünde üst sırada olabilir. Bu durumda yeniden değerlendirilecek ve anket yapılacak.
Yarışma Mart ayının sonunda bitecek ve kazananlar açıklanacak

Bu içerik size yararlı olduysa eğer yoruma yazabilirsiniz.

administrator

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.