Nöbetçi Dişçi

Neden Zirkonyum Kaplama Yaptırmalı ?

 

Acil Diş ve açık dişçi hizmeti veren yerler nadiren de olsa 24 saatlik hizmeti sunarlar. Dişlerinizin aciliyeti varsa veya gece yarısı ağrıyla uyanmışsanız bunun için açık olan dişçileri tercih edebilirsiniz.

1. Kendine güveni artırır Çatlaklarınız, yarıklarınız veya sivilceli bir gülümsemeniz varsa, gülümsemekten utanır ve utanırsınız. Porselen örtüler ile gülüşünüzü doğal bir şekilde koruyarak özgüveninizi artırabilirsiniz.

2. Uzun vadeli sonuçlar Fayans kaplamaları uzun süre dayanabilir. Bu, diğer bazı yapıştırıcı kullanma yöntemlerinden daha uzundur. Bu, hiçbir şeyi tekrar etmeden para kazanabileceğiniz anlamına gelir.

3. Ağrılı protezleri çıkarır Halihazırda takma dişleriniz varsa, düzenli olarak ayarlamalar veya değişiklikler yapmanız gerekecektir. Bunun nedeni, uygun şekilde eşleşmemeleridir. Porselen perdeler ile ağrısız ve tam oturan protezlere kavuşabilirsiniz.

4. Dişleri doğal olarak korur Tabii ki, fayanslar yumuşak olduğu için dişleri çekmeye gerek yok. Porselen kaplamalar için gerekli diş çalışmaları delinir. Tabii ki dişler ince olduğu ve kolayca tamir edilebildiği için kaplama çatlarsa çıkarmaya gerek kalmayacaktır.

5. Pulları alın Porselen kapağa sahip olmak, kişinin görünümünü iyileştireceği ve uzun süre pul pul döküleceği için iyi bir yatırımdır. Bunun nedeni, diğer kozmetik dişçilik yöntemlerinin herhangi bir tez veya tez gerektirmemesidir.

6. Dişler rengi yansıtır Dişlerde oluşabilecek en önemli sorunlardan biri renklenmedir. Sigara ve kahve, çay ve hatta şarap için aşırı istek duymanın nedeni olabilir. Ancak karo kaplamalar yumuşak olduğu için dişlerde lekelenme olmaz. Bu, renklerin uyuşmadığı ve dişlerinizin renginin değişmediği anlamına gelir.

7. Güçlü diş yapısını korur Dişler sadece yüzeyindeki karo kaplamalar ile yeniden şekillendirilir, yeni dişlerin oluşumu bozulmadan kalır. Dişlerinizi daha iyi göstermenin bir başka yolu da dişlerinizin şeklini değiştirmek veya boşlukları kalıcı olarak birleştirmektir. Bu, dişler arasındaki görünmeyen boşlukları zayıflatabileceğiniz anlamına gelir. cehennem İster ünlü olun, ister başka bir nedenle estetik diş hekimliğine hevesli olun, karo kaplamalar imajınızla uyum sağlayabilir. Sadece kozmetik olarak değil aynı zamanda çürükleri birleştirerek veya diş şeklini değiştirerek dişlerin görünümünü uyarlamak için de kullanılabilir.

administrator

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.