En İyi Görünen Siteye Sahip Olabilirsiniz

Ama Arama Motorları Gereksinimlerini Karşılamadığı Sürece Kimse Onu Göremez !
Sitenizi Kimse Görmüyor ?

Teknik SEO

Teknik açıdan sitenizi inceleyeceğiz beraber. Size neyin eksik olduğunu neyin değişmesi gerektiğini ileteceğim. Sunucu durumu, eklentiler, çöp dosyalar ve daha bir çok kriter sitenizi etkiliyor gerilere düşürüyor olabilir. Site hızınızı belirleyici etkenleri göz önünde bulundurarak optimizasyona ilk adımı atmalıyız.

Site İçi SEO

Doğru zamanda doğru kişilere içeriğinizi sunmanız oldukça önemli. Bir çok içeriğiniz ve makaleniz olabilir buna rağmen Google'da üst sıralarda çıkamıyorsanız içerik denetimi, anahtar kelime planlama gibi çalışmalara ihtiyaç var demektir. Sayfa ve içerik optimizasyonu olmazsa olmazlardandır

Backlink Olmazsa Olmaz Mı ?

Doğru ellerde doğru zamanda yapılan backlink çalışmaları fayda sağlamaktadır. Fakat backlink hizmeti veren bir yere ücret karşılığı iş yaptırıyorsanız muhtemelen rastgele yabancı sitelerin yorum bölümüne linkinizi koyacaktır. Bu rakip analizi, site sektörü ve uzun vadeli olması koşullarını sağlamıyor olabilir. Bu nedenle backlink sadece bilen kişilerce yapılmalıdır.

Arama Motorlarını Tanıyorum ve Ne İstediklerini Biliyorum !

SEO Tek Seferlik Değil Süreklilik İster

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) sürekli değişir ve aynı yöntemle ilerlemez. Google gibi arama motorları, sonuçlarını iyileştirmek için algoritmalarını sürekli olarak değiştirirken, SEO uyumlu ancak aynı zamanda işinize  en iyi şekilde fayda sağlayacak şekilde değiştirmeniz gerekir.

Nereden Başlamalı ?

Site içi ve site dışı optimizasyon bir web sitesinin kodunda iyileştirmeler yapmak ve işinize ve sektörünüze göre uyarlanmış şekilde dizayn etmek en önemli kriterlerden biridir.

Bana Ulaşabilirsiniz

En iyi kalıcı SEO için yardıma ihtiyacınız varsa eğer bana ulaşabilir teklif isteyebilirsiniz.
Diğer arama motorlarına saygımız olsa da Google bizim için en önemli yerdir.
Google'u seviyorum..